Bakırköy Taş Mektep’te Eğitimlerimiz Başladı


 

İbn Haldun Üniversitesi Sürekli Eğitim Merkezi (IHSEM) tarafından düzenlenen Genel İngilizce Eğitim Programımız, İstanbul Bakırköy’deki Taş Mektep Kampüsü’nde başladı. Eğitimcilerimizden Anna Maria Chrysogelou Gallinucci eşliğinde 8 hafta sürecek olan eğitimimiz, hafta sonları 09: 30-13: 30 arasında Taş Mektep kampüsümüzde yapılmaktadır.

Eğitime farklı bölgelerden ve farklı eğitim seviyesinden kişiler katılmaktadır. İlk gün yapılan seviye tespit sınavı sonrası katılımcıların İngilizce seviyeleri belirlenmiş ve buna göre eğitim programı oluşturulmuştur. Pratik ve konuşma odaklı olan eğitimlerimiz yıl boyunca devam edecektir.

Hafta içi İngilizce Konuşma Sınıfları ve Çocuklar için İngilizce Eğitimlerimiz Ekim ayında başlayacak olan diğer yabancı dil eğitimlerimiz olacak. Mesleki Beceri ve Sertifika eğitimi olarak ise Özel Öğrenci Barınma Hizmetleri Yöneticiliği Sertifika Programı 22 Ekim 2018 tarihinde, Arabuluculuk Eğitimi 15 Ekim 2018 tarihinde, Gayrimenkul ve Altyapı Finansmanı Eğitimi 23 Ekim 2018 tarihinde Bakırköy Taş Mektep kampüsümüzde başlayacak olan diğer eğitimlerdir.